پویش ها

پویش ها

همراهان عزیز؛ ســلام! سایت "پــویــش هــا" جـهـت مــعــرفــی کـتــاب هــای جــناب آقــای "اسماعیـل افشـار" تحت عنوان "پویش علمی در قرآن حکــــیم" راه اندازی شـده اسـت تا به مـخاطـبـیـن ارجمــند، عـینکـی تازه و رویکـردی مـــتفاوت تر از آن چــه کــه تـاکـنــون از کــتـاب آسـمانـی و راهـنـمـای انـسـان هـا داشتـه اند عرضه شود.
علاقه مندان عزیز در "پویـش ها" می توانند به بخش هایی از مطالب کتاب های منتشر شده توسـط مـحـقـق دسترسی داشته و از آخـریـن دست یافته های ایشان آگاه شوند.

آخرین نظرات

۲ مطلب در فروردين ۱۳۹۷ ثبت شده است

اشاره قرآن به نحوه بلعیده شدن ستارگان توسط سیاهچاله ها:

اسماعیل افشار | چهارشنبه, ۱۵ فروردين ۱۳۹۷، ۱۰:۰۸ ق.ظ

همانطور که میدانید و قبلا به آن پرداخته ایم یکی از سناریو های روز قیامت و نابودی زمین و منظومه شمسی سیاهچاله شدن خورشید و یا ورود یک سیاهچاله به داخل منظومه شمسی است،که البته دانشمندان سناریو اول را به دلیل وزن متوسط خورشید رد کرده اند،ولی در باره سناریو دوم فعلا زمین در جای منحصر به فردی قرار دارد ولی اگر قرار باشد که نابود بشود،ورود یک سیاهچاله به درون منظومه شمسی توسط آفریدگار جهان کار مشکل و دشواری نخواهد بود.

 

  • اسماعیل افشار

قانون لاوازیه «قانون تبدیل ماده به انرژی و بالعکس :

اسماعیل افشار | چهارشنبه, ۸ فروردين ۱۳۹۷، ۱۰:۲۰ ق.ظ


یکی از شبهاتی که در مورد معاد جسمانی از قدیم مطرح بوده،
اشکال در اعاده معدوم بوده است که می گفتند: چیزی که معدوم گردد اساساً قابل بازگشت نمی باشد و بدن انسان بعد از مرگ معدوم می شود و نابود می گردد. لذا قابل برگشت در قیامت نمی باشد.  • اسماعیل افشار